XV Międzyprzedszkolna Integracyjna Spartakiada Sportowa Przedszkolaków.

Aktualności

W dniu 20.11 reprezentacja przedszkola uczestniczyła w XV Międzyprzedszkolnej Integracyjnej Spartakiadzie Sportowej Przedszkolaków. Wszyscy bardzo dzielnie się spisali ale na szczególne wyróżnienie zasługują Rodzice- Pani Paulina i Pan Łukasz oraz rodzeństwo Mikołaja U -Martyna i Maksymilian. Swoją determinacją, zaangażowaniem oraz uśmiechem i poczuciem humoru wsparli naszą drużynę. Wszyscy zmierzyli się z konkurencjami wspaniale, choć nie wszystkie należały do łatwy. Zawodnicy, za podjęty trud, zostali uhonorowani nagrodami: medalami, pucharem ale również m.in chustą animacyjną, workami do skakania, skakanką, liną, książkami. Cieszymy się,że po raz XV mogliśmy uczestniczyć w tej fantastycznej imprezie. Dziękujemy kibicom zgromadzonym na trybunach, za wsparcie i głośny doping oraz wszystkim uczestnikom.