Jadłospis od 14.09

Aktualności

Jadłospis

DzieńŚniadanieObiadPodwieczorek
2020-09-14I.  – zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi,    – chleb z masłem, szynką, szczypiorkiem,   
– herbata owocowa,
II.
– cząstki nektarynki,   
– woda mineralna n/g,

( zboża zawierające gluten, soja i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, seler i   produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne )
– zupa koperkowa na wywarze mięsno- jarzynowym z ryżem, zieloną pietruszką,- zrazy wp. z cebulką, ziemniaki puree, sałata lodowa z marchewką i sosem ziołowym,- kompot wieloowocowy,( zboża zawierające gluten, mleko i produkty pochodne, seler i produkty pochodne )– 1/2 rogala z masłem, miodem,- kakao,- cząstki jabłka,(zboża zawierające gluten, mleko i produkty pochodne)
2020-09-15I.  – mini stół szwedzki: chleb z masłem, 1/4 jajka na twardo, szynka, ogórek zielony, papryka,     – bawarka,II. – cząstki jabłka,    – woda mineralna n/g,(zboża zawierające gluten, soja i produkty pochodne, seler i produkty pochodne, gorczyca i      produkty pochodne, mleko łącznie z laktozą)– zupa brokułowa na wywarze jarzynowym z ziemniakami, śmietaną, zieloną pietruszką,- gulasz drob., kasza jęczmienna i pęczak, buraczki z czarną porzeczką,- kompot wieloowocowy,( zboża zawierające gluten, mleko i produkty pochodne, seler i produkty pochodne )– owocojogurt (jogurt naturalny, truskawki, płatki kukurydziane, nasiona chia),(mleko i produkty pochodne, zboża zawierające gluten)
2020-09-16I.  – zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi,    – chleb z masłem, pasztetem pieczonym, ogórkiem zielonym,    – herbata owocowa,II. – cząstki jabłka,
    – woda mineralna n/g,( zboża zawierające gluten, soja i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, seler i   produkty pochodne, gorczyca i produkty pochodne )
– zupa jarzynowa na wywarze jarzynowym z makaronem, zieloną pietruszką,- filet z miruny, ziemniaki puree, kapusta biała z koperkiem,- kompot wieloowocowy,( zboża zawierające gluten, jaja, ryby i produkty pochodne, mleko i produkty pochodne, seler i produkty pochodne )– 1/2 bułki z masłem, dżemem owocowym,- mleko,- cząstki gruszki,( zboża zawierające gluten, mleko i produkty pochodne )
2020-09-17I.  – chleb z masłem, zieloną sałatą, szynką, pomidorem, szczypiorkiem,    – bawarka,II. – cząstki jabłka,    – woda mineralna n/g,(zboża zawierające gluten, soja i produkty pochodne, seler i produkty pochodne, gorczyca i      produkty pochodne, mleko łącznie z laktozą)– kapuśniak na wywarze mięsno- jarzynowym z ziemniakami, zieloną pietruszką,- kurczak w miodzie, ziemniaki puree, sałata zielona z jogurtem,- kompot wieloowocowy,( zboża zawierające gluten, mleko i produkty pochodne, seler i produkty pochodne )– koktajl brzoskwiniowy na maślance,- herbatniki be-be,
( mleko i produkty pochodne, zboża zawierające gluten)
2020-09-18I.  – chleb z masłem, zieloną sałatą, szynką, rzodkiewką,    – bawarka,II. – cząstki brzoskwini,    – woda mineralna n/g,(zboża zawierające gluten, soja i produkty pochodne, seler i produkty pochodne, gorczyca i          produkty pochodne, mleko łącznie z laktozą)– zupa fasolowa na wywarze mięsno- jarzynowym z ziemniakami, zieloną pietruszką,- kopytka z masłem i cynamonem, marchewka tarta z rodzynkami,- kompot wieloowocowy,( zboża zawierające gluten, mleko i produkty pochodne, jajka, seler i produkty pochodne )– babka piaskowa (wyrób własny),- bawarka,- cząstki jabłka,( zboża zawierające gluten, jajka, mleko i produkty pochodne)