"Biedronki" - nauczanie zdalne.

“Biedronki” – Muzyk – nauczanie zdalne

Aktualności Grupa Biedronki

Dzień dobry, drogie dzieci. Jak zwykle pozdrowienia przesyłają wam i waszym rodzicom pani Asia, pani Bożenka i pani Iza. Dzisiaj poznacie zawód muzyka. Aby zostać muzykiem należy ćwiczyć wiele godzin dziennie, trzeba być wytrwałym i cierpliwym.
Zobaczcie proszę filmik na którym pokazane są instrumenty i wysłuchajcie dźwięków jakie wydają.

A teraz zobaczcie jak dzielimy instrumenty.

I jeszcze kilka zadań do wykonania. Zapraszam.

Na koniec zapraszam do wykonania, z pomocą rodziców własnego instrumentu. Potrzebne będą: tekturowa rolka z ręcznika papierowego, kolorowe farby, kawałki materiału lub chusteczka , gumka recepturka i materiał grający czyli ryż lub groch. Życzymy wspaniałej zabawy i cudownego dnia.

Exif_JPEG_PICTURE